Kalo te lënda

Nesër fillon mësimi në shkolla

nes-euml-r-fillon-m-euml-simi-n-euml-shkolla_hdNesër (5 janar), sipas një njoftimi të MASHT-it, fillon gjysmëvjetori i dytë në shkolla të mesme e fillore.

Përmes njoftimit, “Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë (MAShT), njofton të gjithë nxënësit, mësimdhënësit dhe prindërit, se gjysmëvjetori i dytë i vitit shkollor 2014/2015 do të fillojë nesër (e hënë), 5 janar 2014. Mësimi fillon në të gjitha nivelet e arsimit parauniversitar dhe në të gjitha shkollat e Kosovës, sipas kalendarit shkollor”.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: