Kalo te lënda

Ja përse u dogj stadiumi “Riza Lushta” në Mitrovicë (Foto)

fotoStadiumi “Riza Lushta” në Mitrovicë, sot në orët e mëngjesit është kapluar nga zjarri. Zjarri kishte përfshirë një pjesë të tribunave.

Indeksonline mëson se deri te shkaqet e zjarrit ka ardhur pasi që disa persona kanë ndezur zjarrë për t’u ngrohur dhe më pas ka shpërthyer zjarri pa mundur të kontrollohet.

Ekipi i zjarrëfiksëve dhe policisë kanë dalur menjëherë në vendin e ngjarejs ku menjëher pas ndërhyrjes së zjarrëfiksëve kanë arritur ta shuajnë zjarrin./Indeksonline/

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: