Kalo te lënda

Rihanna seksi dhe e egër (Foto)

fotoG6UR7G65Këngëtarja Rihanna ka pozuar topless për revistën “Esquire” ku ka treguar trupin e saj të hatashëm dhe të tonifikuar.

Në një prej fotove Rihanna nuk mban asgjë në trup veç xhinseve të saj denim, ndërsa në një foto tjetër shihet tepër seksi në banjë.

25 vjeçarja mund të nxjerrë së shpejti albumin e saj të ri dhe këto foto kanë bërë që publiku t’i kthejë edhe njëherë mirë sytë nga këngëtarja.

Sultry: The  Stay hitmaker glances shows off her pert derriere in a pair of white high-waisted briefs

Cooking up a storm! In the interview, the 26-year-old talks about her favourite meals to make which  hot pie and a rum punch

Read all about it! Check out all of Rihanna’s delicious Bajan recipes in the Esquire December issue - on sale Thursday November 6Esquire_Rihanna_L3_jpg_Yo

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: