Kalo te lënda

Gratë e AAK-së e duan Ramushin kryeministër

fotoDeputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Donika Kadaj- Bujupi ka thënë se sot kanë mbajtur një takim me liderin e tyre me të cilin kanë diskutuar për situatën politike në vend. Ajo në profilin e saj në facebook ka shkruara:

Të nderuar miq, sot bashkë me strukturat e Aleancës së Gruas së Kosovës, mbajtëm mbledhjen e radhës me kryetarin e partisë dhe te nominuarin për kryeministër nga koalicioni i madh LVAN,z.Ramush Haradinaj.

Në takim diskutim kryesor ishte gjendja aktuale politike në vend dhe krijimi i institucioneve të reja,Si forum i gruas i dhamë mbështetje të plotë për të vazhduar angazhimin e tij në krijimin e institucioneve të vendit,bashke me koalicionin LVAN.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: