Kalo te lënda

Haziri e Veliu nga Ambasada Gjermane në mbledhjen e kryesisë së LDK-së

haziri-e-veliu-nga-ambasada-gjermane-n-euml-mbledhjen-e-kryesis-euml-s-euml-ldk-s-euml_hdPak para fillimit të mbledhjes së Kryesisë së LDK-së në Prishtinë, dy zyrtarët e lartë dhe anëtarët e Kryesisë së LDK-së Lutfi Haziri e Agim Veliu janë “ftuar” në një takim në Ambasadën e Gjermanisë në Prishtinë.

Këtë lajm e ka konfirmuar për Botapress vetë Lutfi Haziri, pak para se të hyjë në selinë e LDK-së, për të marrë pjesë në mbledhjen e Kryesisë së LDK-së në Prishtinë e thirrur për në orën 16:00. /botapress

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: