Kalo te lënda

Fëmija që ka 1 vit pa ngrënë

LifeStyle_Femija_Ushqimi_916579746Landon Jones ka një vit që nuk ha asgjë.

12-vjeçari ka ngrënë për herë të fundit rreth një vit më parë, ku pasi konsumoi disa pica dhe një tas akullore oreksi iu zhduk pa paralajmërim.

Kur u zgjua në mëngjesin e 14 tetorit të vitit 2013, Landon kishte humbur të gjitha ndjenjat e urisë dhe etjes.

Landon tani është i sëmurë dhe ka marrje mendsh 24 orë të ditës.

Shumë mjekë janë çuditur me rastin.

Mirëpo, 12-vjeçari mbijeton, për shkak se ha ndonjë copë sanduiçi apo ndonjë copëz çipsi rrallë herë

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: