Kalo te lënda

Bllaca reagon për skandalet në EULEX: Me ta i sqaroj raportet pas 10 nëntorit

fotoNazim Bllaca, i vetë-shpallur agjent i Shërbimit Informativ të Kosovës (SHIK) , është lajmëruar nga burgu. Ai pak më parë ka postuar një koment në faqen e tij në Facebook.

Bllaca në këtë postim ka thënë se është duke i përcjell me vëmendje skandalet e EULEX’it, që kanë ndodhur ditëve te fundit.

Ai përveç kësaj ka treguar se pas datës 10 nëntor do ti sqaroj raportet me këtë mision dhe me Brukselin.

Ky është postimi i plotë i Bllacës në Facebook:

Për aq sa më jepet mundësia këtu në burg, unë po e përcjelli me vëmendje skandalin e korrupsionit në EULEX.
Qëndrimi im karshi Prokurores Diana Willson, Maria Bahmie e Jonatan Ratel do të sqarohet pas 10 nëntorit të këtij viti, kur do të sqaroj edhe raportin në mes meje dhe Brukselit.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: