Kalo te lënda

Lama: EULEX përfundoi, krimin ta luftojmë vet

fotoDeputetja e LDK-së, Alma Lama përmes një postimi në rrjetin social Facebook, duke komentuar skandalet e fundit që lidhjen me EULEX-in, shkroi se me këtë BE ka dështuar në Kosovë.

Ajo thotë se tani duhet që të përballemi të vetëm ndaj krimit dhe kriminelëve.

“EULEX-i e përfundoi misionin e tij ne Kosove pas këtyre skandaleve. Përfundimisht krimin dhe kriminelet duhet t’i luftojmë vete. Modeli I Bashkimit Evropian dështoi ne Kosove dhe kjo është vërtete dëshpëruese”, shkroi Lama në Facebook./

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: