Kalo te lënda

Kallashi më të mdhaja se Jennifer Lopez (Foto)

fotoAjo është bërë e njohur për performancat e saj të nxehta që poston në rrjetet sociale dhe për faktin se shquhet si një ndër kërcimtaret e natës më të paguara në Kosovë.

Sensacioni i momentit Kallashi, e cila ka pushtuar rrjetet sociale me fotot e saj të nxehta ka treguar se nuk di vetëm të tregojë trupin bombastik. Ajo ka bërë një status në Facebook-un e saj teksa ka shkruar:

“Diçka qe me ben pershtypje tek gjaku jon … Pse mo njerez shani gjakun tuaj dhe nuk mbureni qe jeni Shqiptar por gjithmon shani neper foto te kengetarve dhe tek mua ka ndodhur kjo gje neper statuse dhe neper foto shani cfare keni kshu jemi nje gjak ju mbroni Jennifer Lopez dhe shani kengetaret tan çfare ka ajo me shum mos ja fusni kot mblidhni trut dhe mbroni gjakun tuaj qe te mburemi per diçka per nje kengetar qe te fitoj cmimet e para”.

Siç duket Kallashi po synon “tregun” botëror dhe sigurisht fansat e kanë përkrahu atë edhe këtë herë.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: