Kalo te lënda

Dashurinë e kujt po e pret Elvana Gjata?

fotoElvana Gjata vazhdon të mbetet njëra ndër zërat e përfolur të estradës. Projekti i fundit i këngëtares u prit shumë mirë nga fansat e saj. Kënga “puthe”, ishte ndër këngët hit të Elvanës. Ajo madje përveç komenteve pozitive mori edhe ato negativet.

Të cilat i drejtoheshin pamjes së këngëtares, ku supozohej se ishte kopje e Beyonces e disa këngëtareve të tjera të Hollywood-it. Kohët e fundit Elvana është mjaft aktive edhe në rrjetet e saj sociale. Ajo ka bërë një postim ku thuhet “T’më doje ti dhe pak më shume”, kujt ia dedikon e bukura Elvanë këtë postim ende nuk e dimë. Pasi që diçka konkrete ende nuk është dhënë nga vetë këngëtarja.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: