Kalo te lënda

Gashi: Zgjidhja e krizës, zgjedhjet

fotoDeputeti i Partisë Demokratike të Kosovës dhe anëtari i Këshillit Drejtues të PDK-së, Latif Gashi ka thënë se dalja nga kriza aktuale politike mund të arrihet përmes zgjedhjeve të jashtëzakonshme.

Sipas një postimi në profilin e tij në ‘Facebook’, Gashi, i ka quajtur humbës partitë e koalicionit pas zgjedhor.

Lexoni të plotë postimin e Latif Gashit në ‘Facebook’.

“Humbësat nuk kan çka humbin edhe pse i humbën gjashtë palë zgjedhje: tri lokale e tri nacionale !
Tani e katër muaj po veprojn kundër vullnetit të popullit, kundër rendit kushtetues!
Zgjidhja=zgjedhjet . LG”.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: