Kalo te lënda

Limaj: Zgjedhjet nuk i do askush

fotoPresidentja e Kosovës ka përfunduar takimet me liderët e partive politike me të cilët ka biseduar për zgjidhjen e një ngërçi politik.

Lideri i Nisma për Kosovën, Fatmir Limaj tha se duhet të reflektojnë të gjithë duke respektuar vendimin e Gjykatës Kushtetuese dhe shumicën parlamentare për të gjetur zgjidhjen.

I pyetur rreth afateve të presidentes, Limaj ka shtuar se Jahjaga nuk ka nevojë të jap afate, pasi që janë duke punuar dhe konsultuar për ta gjetur zgjidhjen.

Ai tha se vendi nuk ka nevojë të shkoj në zgjedhje dhe se ato nuk i do askush.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: