Kalo te lënda

Zafir Berisha: Po rrëshqasim drejt diktaturës

fotoZafir Berisha nga Nisma, konsideron se pakicat në asnjë vend nuk mund të qeverisin, dhe se në këtë rast vendi po rrëshqet drejt diktaturës.

“Në asnjë vend të botës pakicat nuk qeverisin me vendin, nënkuptohet se po rrëshqasim drejt diktaturës. Kur pakica mundohet dhe menaxhon me një vend”, ka thënë Berisha.

Sipas tij, ata presin zgjidhje, pasi që kjo është edhe puna e tyre.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: