Kalo te lënda

Deputetët e Bllokut fillojnë të hyjnë në ndërtesën e Kuvendit

fotoDeputetët e Bllokut LAN dhe Vetëvendosje kanë filluar të hyjnë në ndërtesën e Kuvendit të Kosovës.

Të parët që u panë tek hynin në ndërtesën e Kuvendit ishin nënkryetari i LDK, Avdulla Hoti, Kujtim Shala, Anton Quni dhe Donika Kada Bujupi, raporton express.

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, ai i LDK, Isa Mustafa, i Nismës, Fatmir Limaj dhe Jakup Krasniqi tashmë kanë arritur në Kuvend, ku pritet të mbahet seanca e thirrur nga Blloku.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: