Kalo te lënda

Tallen me PDK-në

562X315382515_largea_teuta-andco1412245539Teuta Rugova me kolegë tallet me PDK-në dhe shkruan ne rrjetin e saj fcb se “Ne mundemi me prit deri me 17 korrik, por PDK-ja votat si bën kurrë”.

Duket se deputetët e LVAN, kanë pasur momente të mira sot në një mbledhi në sallën e Kuvendit të Kosovës.

E bija e ish- Presidentit të Kosovës, Teuta Rugova, së bashku me kolegë të saj, edhe dërgoi fjalë dhe bëri shaka me Partinë Demokratike të Kosovës.

 

Në një foto të publikuar në rrjetin social FB, ne profilin e deputetes së LDK-së, Doruntina Maloku, e bija e ish-presidentit Rugova, Doruntina dhe në një foto edhe Arben Gashi janë tallur në këtë mënyrë me PDK: “Na mundemi me prite deri me 17 korrik 2015, a PDK-ja votat me i ba KURRE!!!

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: