Kalo te lënda

Prej orës 15 nisin takimet në Presidencë, i pari Thaçi

fotoPresidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, u ka dërguar përsëri ftesa liderëve të partive politike për t’i ftuar në takimin e katërt për të biseduar lidhur me gjetjen e një zgjidhej për tejkalimin e bllokadës politike.

Zyrtarët e PDK’së dhe të Presidencës kanë konfirmuar se Jahjaga e Thaçi do të takohen në ora 15 në Presidencë.

Pas PDK’së është ftuar lideri i LDK’së, Isa Mustafa dhe pastaj partitë tjera. Nuk dihet nëse edhe kësaj radhe liderët e partive të Bllokut do të shkojnë bashkë apo ndaras të Presidentja.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: