Kalo te lënda

Beyonce në bikini të bardha tregon linjat trupore (Foto)

fotoBukuroshja gjendet me pushime në Francë me burrin e saj Jay Z-në (44) dhe vajzën dy vjeçare Blue Ivy, ndërsa për fansa ka shpërndarë fotografi.
Këngëtarja çdo ditë shpërndan fotografi të momenteve private për fansat e vet, e të njëjtën gjë ka bërë edhe kësaj radhe. Në faqen e saj zyrtare Beyonce, ka postuar foto nga pushimet e saja ne Francë, duke qitur në pah linjat e saja trupore. Çifti i ka injoruar thashethemet për ndarjen e tyre,duke postuar foto të ndryshme bashkë.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: