Kalo te lënda

Zhvishet ish nusja serbe! (Foto)

fotoE bukura nga Brazili, Adriana Lima në fushatën e saj të re tregoi se pse ajo është konsideruar si një nga gratë më të dëshirueshme në botë. Para se ti shikoni këto fotografi ju këshillojmë të konsultoheni me mjekun tuaj nëse jeni me zemër të dobët.

Lima para pak muajsh është ndarë nga basketbollistin serb Marko Jariq me të cilin ka dy fëmijë. Duket se kjo ndarje asaj i ka bërë mirë, por në anën tjetër Lima u rikthye përsëri që të fotografohet nga fotografi serb.
Në fushatën e re “Një Engjull i Victorias”, fotografi Lass bëri një seri të fotografive ku ajo duket shumë seksi. Edhe pse ai u mundua ta largojë vëmendjen nga këto foto deri sa ato u bënë, me siguri shumë prej tyre këto foto janë duke i pritur me padurim, transmeton Indeksonline.

Linja e të brendshmeve e paraqiti Limën shumë seksi, por përkundrazi ajo u prit me shumë komente pozitive.
Garters, Dantella, Shiritam, Lak, kanë provuar këtë “recetë” për të tërhequr vëmendjen, dhe në qoftëse këto gjëra janë veshur në këtë bukuri, atëherë nuk ka asnjë gabim këtu. /Indeksonline/

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: