Kalo te lënda

Blero rrefen per mardhënjet me Dafinen (Video)

bleroBlero në një intervistë ekskluzive për emisionin “Prive” të Klan Kosovës, ka treguar arsyeje përse është “ndarë” nga Dafina Zeqiri.
Ai ka thënë se është nëna e saj që i ka larguar ata ndërsa e ka pranuar se ka pasur një “shkëndijë” mes tij dhe Dafinës. Por që nuk ka pasur marrëdhënie seksuale me të. Ai ka treguar edhe pse është zhgënjyer me MC Kreshën.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: