Kalo te lënda

Midis Prishtinës po ushtrohet prostitucion (Video)

fotoKlan Kosova sjell detaje rreth mënyrës se si disa gra merren vesh me burra goxha në moshë që në këmbim të parave iu ofrojnë kënaqësi

në objekte hoteliere. Policia konfirmon se është në dijeni dhe se ka ndërhyrë në disa raste.

E gjithë kjo ndodh në qendër të Prishtinës mes Komunës së Prishtinës dhe Kuvendit të Kosovës.

“Policia ka informacione se ajo zonë përdoret si vend për takim sidomos për persona të moshës së moshuar”, tha zëdhënësi i policisë Brahim Sadriu.

https://

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: