Kalo te lënda

Obsesioni i Gjires

fotoKëngëtarja Gjira Kajtazi ka shtuar në peshë. Kjo është e dukshme dhe këtë e pranon edhe vetë Gjira. Ajo, ka thënë se këto kilogram i ka shtuar gjatë qëndrimit në Kosovë, ku i shijon shumë ushqimi, edhe ai tradicional.

Poashtu, Gjira thotë se nuk mundet pa ëmbëlsira. Ato janë fiksimi i saj. Gjira, pëlqen posqarëisht këtë ëmbëlsirë (shiko foton). Ky keks është ‘’obsesioni’’ i saj.

Siç kuptojmë, prindërit e Gjires janë kthyer në Kosovë, ndërkaq ajo ende nuk i ka shkëputur lidhjet me Gjermaninë. Këngëtarja kontraverse pas editimit të këngës ‘’Sene t’flliqta’’ ka planifikuar të kthehet sërish në Gjermani për një kohë të caktuar.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: