Kalo te lënda

Ambasadorja vishet mirë (Foto)

fotoPerformanca në Victoria Park në Londër, Angli, Uk në maj 26,2013

Në Barclays qendër të Bruklinit në Shtator 9, 2014 në Neë York City

Në Leicester Shesh të Londrës, Angli në mars 31,2014

Duke u larguar nga The Box club nate në Londër më 27,2013 nëntorë.

Duke u larguar nga The Box në Soho, Londër më 17,2014 shtator.

Në shitore të Adidas në Londër, Angli më 4,2014 Shtator

Në para premierën e expozitës së Glamurit të modës Italian në muzeun e Victoria&Albert më 1,2014 prill në Londër, Angli.

Në Londër më 13,2014 Gusht.

Në Ballon verore të kryeqytetit në stadiumin Wembley më 21,2014 Qershor, Londër, Angli.

Në edicionin e 67’të të festivalit të filmit në Kanë, Nice, Francë.

Jashtë dhe përse në New York City, New York në prill 29,2014.

Performanca në V festivalin e Londrës në qytetin e Chelmsford, Angli më 17,2014 gusht.

Në Hollywood më 20,2014 Mars.

Duke performuar në Merr-Dy E3 Party në Cecconi’s Restaurant më 9,2014 qershor në Los Anxhelos Kalifornia.

Në LAX aeroport në Los Anxhelos, Kaliforni më 10,2014 mars.

Në DKNY MYNY në sheshin Madison Park në gusht 19,2014 në New York City, New York.

Në Hyde Park në Londër, Uk më 2,2013 maj.

Duke u larguar nga hoteli Dorchester në Londër më 11,2013 dhjetorë.

Duke bërë shoping në Londër, Angli më 1,2014 Prill.

Jashtë në akademinë O2 në Glasgoë të Anglisë në janar 30,2013.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: