Kalo te lënda

Tuna ia jep mikrofonin “zogut” (Foto)

tuna-ia-jep-mikrofonin-zogut-foto_hdPop ylli shqiptar, Tuna, ka kaluar çdo kufi të mundshëm gjatë një performance të saj të fundit në një prej klubeve të natës në Tiranë.

Panorama Plus raporton se Tuna ka qëndruar së fundmi në Tiranë për një performancë në një prej klubeve të kryeqytetit shqiptar.

Dhe, në një moment gjatë koncertit është Tuna ajo që ka bërë një gjest mjaft kontravers duke futur mikrofonin në zog, e duke simuluar me këtë gjest trupor edhe aktin seksual (orgazmën).

Nuk është hera e parë që Tuna ka provokuar me zogun e saj të famshëm.

Ajo njihet për paraqitjet e saj ekstravagante dhe mjaft provokuese para publikut, ndërsa ky gjest i fundit duket se e fut këngëtaren në një dimension të ri të trajtimit të atij që quhet “zog”, e që filloi krejt nga kënga “I Asaj” e vazhdoi me hitin “Fenix”. /Telegrafi/

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: