Kalo te lënda

Çmenduritë që ia hedhin vdekjes! (VIDEO)

njeriu-i-cmendur-620x330Edhe pse rusët kanë vendosur rekorde në skenat e çmendurive duke ia hedhur vdekjes duke u ngjitur në vinça, në rrokaqiejt, ura dhe katedrale. Ky grup ukrainas i kalon kufijtë e çmendurive njerëzore.

Ekipi nga Ukraina i quajtur “Mustang – Wanted”, të cilët kanë postuar një video në Youtube në të cilën ata duan të tregojnë guximin e tyre të pabesueshëm që për shumë prej nesh do të ishte një çmenduri.

Natyrisht, para se të shikoni këtë video, ju paralajmërojmë se ky material nuk është për ata që frigohen nga lartësitë dhe ju vjen për të vjell./Tetovasot

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: