Kompromisi për Mitrovicën, sot konstituimi i komunës veriore

714Mbledhja konstituive e komunës së Mitrovicës veriore duhet të mbahet sot.

B92 njofton se është arritur kompromisi që ka të bëjë me shenjat e Kosovës në ftesat për mbledhjes dhe për materialin e punës.

Kompromisi, për të cilin nuk tregohet se cili është, u arrit me qëllim të përmbushjes së afatit për konstituimin komunës.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: