Kalo te lënda

Ferguson: Barazimi me Evertonin,mund të na kushtojë titullin

Sfida United-Everton ishte e paparë.United po kryesonte 4-2 në 7 minutat e fundit të ndeshjes kur Evertoni me anë të 2 golave arriti që ti ndaj pikët me Unitedin gjë që sipas Fergusonit mund të i kushtojë shumë Unitedit.

“Është e vërtetë,në ndeshjen me Cityn nuk e testuam fare Joe Hartin,të bëhemi të sinqertë”

“Tek goli i Kompanys,nuk ishte faji i De Geas,s’kishte ç’të bënte”

“Ai barazim me Evertonin mund të na kushtojë shumë,pas avantazhit 4-2 ne u ndiem të relaksuar dhe i lamë Evertonit mundësinë për të barazuar,ishte gabimi jonë”

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: