Kalo te lënda

Kategori: Showbiz

SALMA HAYEK:NUK KAM TRUP TË MIRË

Salma Hayek thotë se nuk i pëlqen linjat e trupit të saj dhe gjithmonë është e befasuar kur njerëzit mendojnë se ajo është joshëse.  Aktorja, e cila shihet si një […]

HISTORI E DHIMBSHME E VALBONËS

Valbona rrëfen: “Historia ime nisi në fund të janarit. Jam njohur me Atlantin në rreth shoqëror në Tiranë sepse ai vazhdon shkollën në universitet privat. Jemi 5 motra dhe një […]

I FOTOGRAFON TË BRENDSHMET

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata është kapur nga fotografët në një moment të pakëndshëm derisa po bënte “ndërrim këmbësh” në show-in “Dancing with the Stars Albania” .

50 SHQIPTARËT ME FAMË BOTRËRORE

50 Shqiptarët me famë botërore nga Nënë Tereza tek Robert De Niro Kemi dëgjuar për mjaft personazhe të famshëm për të cilët spekulohet se kanë në venat e tyre gjak […]

FOTOJA NUDO E MADONES

  Kjo pozë provokuese është bërë nga fotografi i modës Steven Meisel në vitin 1990. Një koleksionues anonim e ka blerë këtë foto të Madonna-s që është bërë kur ajo […]

MIRANDA POZON NUDO

Miranda Kerr punon me kohë të plotë për shtëpinë e modës Victoria Secret dhe gjatë kësaj jave ka xhiruar një editorial për veshjet e brendshme, mirëpo në disa foto ajo […]

“Reuters”, speciale për Rona Nishliun

       E lindur ne Mitrovice Kosove, kengetarja shqiptare Rona Nishliu do te perfaqesoje Shqiperine ne “Eurovizionin” e ketij viti qe do te mbahet ne Baku. Rona eshte nje kengetare e […]