Kalo te lënda

Kategori: Showbiz

Trashëgimia e mbretëreshës së diskos

Donna Summer , e njohur edhe si Mbretëresha e muzikës Disko, u nda nga jeta në moshën 63 vjeçare. Ajo ishte fituese e 5 Çmimeve Grammy. Personat pranë saj thanë se ajo […]

Adelina foto intime me të dashurin

Këngëtarja e njohurë kosovare, Adelina Ismaili ka publikuar një foto intime me të dashurinë saj, Valin.Adelina atë e ka pos të dashur edhe menaxher, por si duket i ka dhënë […]

Krenohet me gjinjë!

Ish mis Britania e Madhe, tani modeli dhe aktorja e suksesshme Danielle Lloyd, ka treguar gjinjtë e saj të ri gjatë pushimeve në Dubai, pasi i ka hequr silikonët, për […]

SI NDIKON FACEBOOKU NË LIDHJEN TUAJ

Ekspertët që punojnë nëpër këshillimore lidhjesh shpesh pohojnë se çiftet kanë probleme për shkak të Facebookut. Arsye e shpeshtë për zënkë është vendimi për vendosjen e statusit të lidhjes në […]

KOLEKSIONI I SUPERMODELEVE ME SEXI

Koleksioni i supermodeleve me sexi…meshkuj keni kujdes Keto janë supermodelet me sexi ne botë. Ajo qe shihet sdo koment . Ju sjellim  koleksionin e  fotografive  më të nxehta botërore.

RONA NISHLIU PËRSHËNDET NGA BAKU

Këngëtarja kosovare Rona Nishliu, e cila pritet ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurosong, këto ditë është duke qëndruar në Baku, kryeqytetin e Azerbajxhanit, ku po bëhen përgatitjet për festivalin evropian. Rona […]