Kalo te lënda

Muhamet Sejdiu u mirëprit ne Norvegji(video)

Ne shoqatën Nene Tereza ne Ski te Norvegjisë,mbretroi atmosferë e hareshme qe do te mbahet mend.

Kengetari Muhamet Sejdiu i percjellur edhe nga kengetari Fisnik Alickaj, krijuan nje atmosferë shumë të hareshme me te cilen u knaqen te pranishmit.Keneget e tyre u percillen me duartrokitje dhe vallezim gjatë tëre kohës.

Kosovalb.com ju sjell disa sekuenca video nga kojo mbrëmje muzikore

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: