Kalo te lënda

Shyhrete Behluli: Me Shkurte Fejzen nuk flasim nga viti 2014.Ja arsyeja(video)

shkurteKëngëtarja Shyhrete Behluli ka disa javë që ka qenë temë diskutimi në mediet rozë, për shkak të dasmës së djalit të tij. Por një çështje që gjithmonë është diskutuar ka qenë marrëdhënia e saj më këngëtaren Shkurte Fejza. Ajo për emisionin Prive ka treguar arsyen se pse janë ftohur marrëdhëniet më Shkurte Fejzën.

“Është e vërtetë që në 40 vjetorin e karrierës së Shkurte Fejzës unë nuk jam përmendur” dhe kjo ndoshta ka ftohur marrëdhëniet tona”, ka thënë Behluli.

Ajo ka shtuar së shumë shpejt do ta sjell në treg një bashkëpunim me vajzën e saj Engjellusha Salihi dhe një tjetër projekt më këngëtarin Afrim Muqiqi./

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: