Kalo te lënda

Maloku: Eksplozivi s’mund të ketë qenë për çështje tregtie

maloku-eksplozivi-s-rsquo-mund-t-euml-ket-euml-qen-euml-p-euml-r-ccedil-euml-shtje-tregtie_hdNjohësi i çështjeve të sigurisë, Naim Maloku, e ka quajtur si të pakuptimtë lajmin se eksplozivi i cili është gjetur në makinën e serbit, Sllobodan Gavriq, ka qenë i destinuar për çështje tregtie.

Lexoni postimin e tij në Facebook lidhur me këtë çështje.

<!– BEGIN JS TAG – telegrafi.com – telegrafi.com-300×250 – 300×250

“Miremengjes Miq!

Qe ne mengjes nje portal e solli nje informate ” nga burime mbrenda hetimeve”!??

Se terroristi serb paska pase per qellim qe eksplozivin me ia dorezu per qellime tregtije qaty ne qender te Prishtines, para Katedraljes dhe per Festen e Krishtlindjes…dikujt.

Pra behet fjale, te nderuar Miq te mije, per 13 kg eksploziv plastik C4..

A ka njeri ne bote dhe qe eshte normal ne tru dhe i cili mundet me e besu qe per 13 kg eksploziv caktohet pranim- dorezimi, per ceshtje tregtie, ne qender te kryeqytetit ?”(sic). /Telegrafi/

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: