Kalo te lënda

Aksident në Rrugën e Kombit, 3 viktima nga Kosova (foto)

fotoPD71X71XNjë aksident i rëndë rrugor u mori jetën tre personave në Rrugën e Kombit. 2 të tjerë u plagosën. Rreth orës 15.00 dy autovetura u përplasën në urën e Uzinës,

në Gjegjan të Kukësit, një Volkswagen dhe një BMW X 5, me targa të Kosovës. Viktimat mësohet se janë pjesëtarë të një familje nga Kosova, një vajzë, një djalë dhe një grua. Sipas policisë, shkak i aksidentit është bërë një parakalim i gabuar dhe shpejtësia e lartë.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: