Kalo te lënda

Ramadani: Kosova duhet të përfundojë njëherë e mirë këtë keq-qeverisje

fotoSekretari i Përgjithshëm i AAK-së, Burim Ramadani pëmres një postimi në Facebook ka shkruar se mllefi i përbashkët është mbledhur me vite të tëra, si keq-qeverisjen, manipulimin dhe dukurit e këqija.

Ja postimi i plotë i Ramadanit:

Mllefi i përbashkët është mbledhur me vite të tëra
Të dashur miq,
Mllefi i mbledhur për vite të tëra me keq-qeverisjen, manipulimin dhe dukuritë e këqija është i madh. Madje, është mllef i përbashkët i qytetarëve të Kosovës, shumicës së skenës politike, sikurse edhe partnerëve udhërrëfyes ndërkombëtar.
Kosova duhet të përfundojë njëherë e mirë këtë keq-qeverisje.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: