Kalo te lënda

Rustemi në burg – e dashura e lë përmes Facebook

rustemi-n-euml-burg-ndash-e-dashura-e-l-euml-p-euml-rmes-facebook_hdGjatë tërë kohës e ka përcjellë sepse mendonte se e dashura tij po e tradhtonte, por kur ra në burg,

ajo vendosi ti hakmerret duke e lënë në një mënyrë shumë publike.

Madalina Secuianu, kishte shfrytëzuar rrjetin social që të ndahet nga i dashuri saj xheloz dhe të tregojë se ka zënë një tjetër.

Modelja 25 vjeçe, kishte shkruar se atë e ka përcjellë gjithmonë i dashuri saj Rustem Chirila dhe se ka vënë njerëz për të spiunuar për të.

http://www.facebook.com/v2.0/plugins/post.php?app_id=220167648175857&channel=http%3A%2F%2Fstatic.ak.facebook.com%2Fconnect%2Fxd_arbiter%2FKFZn1BJ0LYk.js%3Fversion%3D41%23cb%3Df2b08cdaec6306a%26domain%3Dwww.telegrafi.com%26origin%3Dhttp%253A%252F%252Fwww.telegrafi.com%252Ff305cb1b921e654%26relation%3Dparent.parent&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fmadalina.secuianu%2Fposts%2F958857827462667&locale=en_US&sdk=joey&width=552

“Nga tani do të dëfrehem me dikë që më jep shumë dashuri dhe jo tension”, ka shkruar ajo për të dashurin e ri Mugurel Dragnea, ndërsa ka postuar edhe fotografinë e këtij të fundit.

http://tpc.googlesyndication.com/safeframe/1-0-0/html/container.html

Ndryshe, ish i dashur i saj është dënuar me dhjetë vite burg, sepse kishte vjedhur stoli ari në vlerë prej gjysmë milion dollarëve.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: