Kalo te lënda

Kelmendi: Ngërçi, kanceri Kosovës dhe turpi i botës

foto3O65EMG1Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gëzim Kelemndi e ka zgjidhjen për të dal nga ngëci politik e institucional në vend.

Ai përmes një postimi në rrjetin social Facebook, tha se “Kjo bllokadë politike Kanceri Kosovës dhe Turpi i botës”.

E për të dal nga kjo situatë, për Kelmendin është e lehtë dhe e thjeshtë.

“Zgjidhja e këtij ” ngërçi politik ” mes PDK dhe VLAN është e thjeshtë dhe e lehtë. Të mendojnë për popullin dhe Kosovën e jo për interesat e tyre përsonale,zgjidhja është e gatshme dhe shpejtë”, shkroi Kelmendi.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: