Kalo te lënda

Rihanna të luajë krahas James Bondit

rihanna-t-euml-luaj-euml-krahas-james-bondit_hdRihanna mund të bëhet edhe aktore në një të ardhme të shpejtë.

Ajo raportohet se është në kombinim për të bërë një paraqitje të shpejtë në filmin e radhës James Bond.

Këngëtarja e famshme është kontaktuar nga producentët për t’iu krijuar një rol në filmin ardhshëm të agjentit sekret.

Filmi, ku në rolin kryesor sërish do të jetë Daniel Craig, do të fillojë të xhirohet në muajin dhjetor dhe pritet të dalë në kinema vitin e ardhshëm.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: