Kalo te lënda

Rita Ora i bashkohet jurisë së “The Voice UK”

fotoAjo është një nga femrat më të paguara në të gjithë botën nga muzika pop.

Pra, kjo është një befasi që Rita Ora është zgjedhur për t’iu bashkuar Sir Tom Jones, will.i.am dhe Ricky Wilson në serinë e katërt të shfaqjes televizive të BBC, The Voice.

Këngëtarja e këngës R.I.P, është në rrugën e Kylie Minogue dhe Jessie J, që të bëhet femra e vetme në panelin e jurisë.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: