Kalo te lënda

Prizren, një grua bie nga ballkoni

bie-nga-pallatiNjë grua ka humbur jetën në Prizren, si pasojë e rrëzimit nga ballkoni i shtëpisë. Rasti, që sipas policisë, po konsiderohet si vdekje e dyshimtë, ka ndodhur pak orës pas mesnatës mes të dielës dhe të hënës. Viktima ka ndërruar jetë në QKUK, ndërsa me e urdhër të prokurorit trupi i pajetë i saj është dërguar për autopsi

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: