Kalo te lënda

BE jo ndërhyrje, rekomandime për tejkalimin e ngërçit politik

fotoShefi i Zyrës së BE-së, Samuel Zhbogar ka deklaruar se faktori ndërkombëtar nuk do të ndërhyjë për zgjidhjen e ngërçit politik, por ka thënë se do të japin rekomandime që sa me shpejtë të tejkalohet kjo situatë.
Zgjedhjet e mundshme, sipas tij, janë opsioni i fundit.

Ai i bëri këto komente gjatë përurimit të rrugës së rinovuar, e cila shpie deri te Manastiri i Deviçit të Skenderajt, ku morën pjesë përfaqësuesit e Komunës dhe peshkopi Teodosije.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: