Në Indonezi masazhet bëhen me gjarpërinj

151791Në Indonezi masazhet bëhen edhe me gjarpërinj. Disa gjarpërinj të madhësive dhe formave të ndryshme që kalojnë në të gjithë trupin. Ky është ilaçi anti-stres “Snake Therapy”, që është shpikur nga një grua izraelite, e cila kishte vënë re se si gjarpërinjtë qetësonin dhe i largonin tensionin disa miqve të saj.
151792151794151797 Por nuk dihet ende në qoftë se kjo mënyrë përveç njerëzve qetëson dhe gjarpërinjtë.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: