Kalo te lënda

Dashnorja ik nga ballkoni, e incizuan fqinjët (video)

Ata janë të lumtur, duhen dhe e bëjnë në banesën e përbashkët. Mirëpo, ekziston një problem, ai është i martuar, dhe një ditë prej ditësh u kthyer më herët në shtëpi. E ajo (dashnorja)?

Ajo u gjet në situatë të palakmueshme. Iku nga ballkoni, e bindur se ka arritur të largohet sikur asgjë nuk ka ndodhur. Por, dashnorja nuk ka llogaritur se kanë incizuar fqinjët duke ikur nga banesa e të dashurit të saj dhe këtë e kanë postuar në internet.

Shtrohet pyetja nëse e din gruaja se femra me flokë të kuqe në video të cilën e kanë shikuar më shumë se 600.000 njerëz, është e dashura e burrit, apo ende s’e ka kuptuar.

Sigurisht edhe ju keni ndonjë komshi që sjellë në banesë të dashurën e tij, kështu që rrini gati me celular…

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: