Kalo te lënda

Shikojeni: Gjyshi e ‘kall bitin’ në techno party (video)

Se në jetë nuk është e rëndësishme sa vjet keni, por si ndjeheni, ka treguar një gjysh i cili është argëtuar ‘çmendurisht’ në një techno party. Plaku, i cili lëviz me ndihmën e mbajtësve, ka treguar lëvizjet e tij më të mira vallëzuese.

Plaku i veshur më këmishë dhe pantallona, nga parku ku pushonte iu është bashkuar të rinjve, duke elektrizuar ata me vallëzimin e tij. (ORAinfo)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: