Kalo te lënda

Golg AG dhe Zajmina sjellin “Forever”

Kënga më e re e Gold Ag në bashkëpunim me këngëtaren Zajmina Vasjari është transmetuar në natën e garës për çmimin e madh në “Zico Tv”, në festivalin ‘Çelësi Muzikor 6”.

Kënga mjaft ritmike, është publikuar në Youtube dhe menjëherë ka marrë klikimet e para.

Nata finale e festivalit “Çelësi Muzikor 6” do të mbahet me datën 30 maj në “Zipp Club” dhe do të transmetohet në RTV21 dhe në Zico TV.

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: