Kalo te lënda

Jennifer Lopez Nudo Në Klipin E Ri Të Këngës “Follow The Leader”(video)

Regjinë e ka bërë i dashuri i saj 25 vjeçar Casper Smart. Si duket e gjithë kjo, yllpress.com ju sjell videon që të kënaqeni me J. Lo-n nudo.Këngëtarja Jennifer Lopez ka xhiruar klip për cinglin veror “Follow the Leader”, të cilin e ka realizuar në bashkëpunim me duon Wilsin & Yandel. Në klipn Jennifer Lopez 42 vjeçare paraqitet me shumë energji dhe sensualitet që se kemi parë që nga kënga “Jenny From Block”.

Jennifer në klip paraqitet nudo me një tatuazh të madh në trup ku shkruhet “leader”. Regjinë e ka bërë i dashuri i saj 25 vjeçar Casper Smart. Si duket e gjithë kjo, yllpress.com ju sjell videon që të kënaqeni me J. Lo-n nudo./top-lajme/

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: