Kalo te lënda

Amkademiku 8 ,humori me i ri i Stupcav

Kosovalbaner ju sjell videot me reja nga Stupcat ne HD kualitet.Mungesa e DVD projekteve ka bere që Stupcat te mungojn ne internet,por Kosovalbaner ka siguruar projektin e tyre m e te ri te cilin kini mundesi ta shikoni ne vazhdim,por edhe shumë nga videot me interesante te Stupcave te cilat mund t’i shikoni.Janë mbi 50 video te paketuara qe shkojn sipas radhes ,por ju mundeni t’i komandoni duke i kaluar me komanden ne video
Amkademiku 8 dhe 7

 

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: