Kalo te lënda

PDK flet për shtyrjen e seancës‏

fotoM44Z5ZC4Ka përfunduar mbledhja e kryesisë së PDK-së, ku është diskutuar për shtyrjen e seancës dhe ngërçin politik.

Pas kësaj mbledhje, Xhavit Haliti ka thënë se nuk është rregull që është bllokuar formimi i institucioneve.

Ai nuk deshi të flas më shumë, duke thënë se do të dalin në një konferencë për media në ora 13:00.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: